Lokale afdelingen aan het woord in de buurtkrant van Neos

De harmonieuze samenwerking tussen nationaal, provinciaal en lokaal

Neos vzw zorgt ervoor dat actieve senioren een fijne oude dag beleven samen met gelijkgezinden uit de gemeente.
Met een buurtkrant kunnen lokale clubs hun activiteiten voorstellen, nieuwe leden werven en het imago van Neos versterken.

kranten
1
lokale clubs
1
ondernemende senioren
1

De keuze voor een Genscom platform

Met een gepersonaliseerd opmaakplatform van Genscom kunnen lokale, provinciale en nationale afdelingen gezamenlijk aan een krant werken. 

Op lokaal niveau kunnen 220 Neos-clubs op deze manier hun lokale programma, bestuur, foto’s en activiteiten in de kijker zetten. 

Ze werken op eigen tempo en bepalen zelf het aantal exemplaren om te laten drukken.

 

Lid van een vereniging bekijkt een gepersonaliseerde krant met een activiteitenkalender, nieuwsberichten en foto's van lokale evenementen.
"Met een platform van Genscom beschikken we over een krachtige tool om het imago en de naamsbekendheid van onze Neos-clubs te versterken."
MARTIN DE LOOSE,
DIRECTEUR NEOS VZW

Ook aan de slag met een eigen ledenblad?

Een krant inzetten voor lokale ledenwerving

De kranten worden in de gemeente verspreid: in de bibliotheek, het gemeenschapscentrum, de schouwburg, wachtruimtes, cafés, restaurants, op beurzen en  festiviteiten.

En met resultaat. De afgelopen jaren zagen ze de ledencijfers spectaculair stijgen.

Gepersonaliseerde ledenkranten van Genscom voor verschillende lokale afdelingen, met unieke inhoud afgestemd op elke vereniging.

Een perfecte mix van eigenheid en uniformiteit

Een gepersonaliseerd sjabloon met huisstijl giet het lokale, provinciale en nationale nieuws van de vereniging in een uniform en vakkundig geheel.

 

Ook geïnteresseerd in een eigen opmaakplatform van Genscom? Ga meteen aan de slag!

Drie gepersonaliseerde bewonerskranten hangen op een prikbord in een woonzorgcentrum, elk afgestemd op een andere locatie of afdeling.
“Voor het derde jaar op rij halen onze Neos-afdelingen de krant. Aangevuld met het provinciaal en nationaal programma en helemaal in de Neos huisstijl promoten onze afdeling hun werking in de buurt! Meer dan 100 afdelingen maken hier gebruik van. Een voltreffer!”
MARTIN DE LOOSE,
DIRECTEUR NEOS VZW

Ook een gepersonaliseerd platform van Genscom?

Over de cookies op deze website

We maken gebruik van cookies om gegevens m.b.t. de prestaties en het gebruik van deze website te verzamelen & analyseren, om sociale netwerkfunctionaliteiten aan te bieden en onze content & advertenties te verbeteren en personaliseren. Kom meer te weten